Готовий до будь-яких викликів МОЖЛИВОСТІ NISSAN NAVARA

Відкрийте для себе результат 80-річного досвіду в виробництві пікапів. На відпочинку чи за роботою, Ви зможете оцінити виняткову буксирувальну потужність та велику вантажепідйомність пікапа. Вдосконалений повний привід, який доставить Вас майже куди завгодно, і жорстке шасі з багатоважільною задньою підвіскою. З NAVARA Ви будете готові до будь-якого виклику.

Nissan NAVARA

Система буксирування була розроблена спеціально для NAVARA: міцний каркас, потужна гальмівна система, спеціальна система охолодження. Завдяки своїй потужності та значному крутному моменту, NAVARA демонструє вражаючі показники буксирування.

ПІДНІМАЙТЕСЬ ТА ПРОКЛАДАЙТЕ ВАШ ВЛАСНИЙ ШЛЯХ СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ NAVARA

Куди б Ви не вирішили вирушити, Nissan NAVARA допоможе потрапити туди за будь-яких умов. Завдяки повному приводу із заднім диференціалом, пікап готовий до найскладніших завдань та місць.

Бездоріжжя, польові умови та дороги міста — Nissan NAVARA готовий прийняти виклик. Три режими руху: 4WD High — для легкої їзди, 4WD Low — для серйозного позашляхового руху по піску, снігу чи бруду, 2WD — для руку по асфальту. Завдяки таким системам, як Система допомоги під час старту в гору (Hill Start Assist) і Система допомоги під час спуску (Hill Descent Control), пікап готовий до тяжких викликів.

Nissan NAVARA
Система допомоги при старті вгору
Система допомоги під час спуску
Електронний диференціал підвищеного тертя
4WD LOW

4WD LOW

4WD Low для серйозного бездоріжжя піску, снігу або глибокого бруду. Створює необхідну тягу для перетину води, скелястих поверхонь та пагорбів.

4WD HIGH

4WD HIGH

4WD High ідеально підходить для легкого бездоріжжя, у тому числі, доріг з гальковим покриттям, утрамбованим піском або брудом.Також створює додаткову тягу на мокрих та засніжених дорогах.

ОНОВЛЕНИЙ NAVARA ШАСІ NAVARA: СИЛА, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ

Nissan NAVARA 4x4 має сходову рамну конструкцію. Вона виготовлена з міцної сталі для підвищення жорсткості і забезпечує більшу структурну жорсткість і кращий опір скручуванню.

Nissan NAVARA