Nissan X-Trail Особливості
НАЙКРАЩІ МІСЦЯ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ЗВУЧАННЯ АУДІОСИСТЕМА BOSE

Незабутнє задоволення від прослуховування як на передніх, так і на задніх сидіннях, вісім висококласних динаміків, які розподіляють глибокий і чіткий звук по всьому салону кросовера.

ІННОВАЦІЇ ПРЯМО ПЕРЕД ОЧИМА МОНІТОР ADVANCED DRIVE-ASSIST

Відчуйте себе більш впевнено та зосереджено, адже вся необхідна інформація тепер знаходиться прямо по центру — на 5-дюймовому кольоровому дисплеї.

НА ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ NISSANCONNECT

Завдяки новій системі NissanConnect із навігацією та мобільними програмами для прослуховування музики й доступу до соціальних мереж Nissan X-TRAIL стане найкращим другом вашого смартфону.

ІННОВАЦІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ПРОСТИЙ І ЗРУЧНИЙ ДОСТУП ДО БАГАЖНИКА ЗА ДОПОМОГОЮ ДАТЧИКА РУХУ "HANDS FREE"

Ваші руки зайняті? Не проблема! Якщо чіп-ключ системи безключового доступу знаходиться у вашій кишені, просто махніть ногою під центральною частиною бампера й за декілька секунд багажник відкриється.

ПОВНА ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Вдосконалений дизайн Nissan X-TRAIL: шкіряне оздоблення салону, передні сидіння Zero Gravity з підігрівом та двозонний клімат-контроль.

СТВОРІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ КЛІМАТ

СТВОРІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ КЛІМАТ

Наявність незалежних зон клімат-контролю в правій та лівій частинах салону дозволяє водію та пасажирам налаштовувати індивідуальний мікроклімат.

ТЕПЕР НЕВАЖЛИВО, ХТО ЗАЙМЕ ПЕРЕДНЄ СИДІННЯ

ТЕПЕР НЕВАЖЛИВО, ХТО ЗАЙМЕ ПЕРЕДНЄ СИДІННЯ

Тильна сторона консолі, розташованої між передніми сидіннями, має вбудовані стандартні повітроводи, завдяки яким навіть пасажири 2-го ряду сидінь можуть насолоджуватися комфортним кліматом всередині салону.